Менеджмент и лидерство Клієнти — Trainings For Business  Менеджмент и лидерство Клієнти — Trainings For Business
 
office@tfbiz.com.ua
Менеджмент и лидерство

Менеджмент и лидерство

Тренінг виправдав очікування – командна робота поєднує колектив! Основне завдання перед тренінгом собі визначав як пошук шляхів ефективного розв'язання конфліктів. За підсумками тренінгу отримав певні навички та інструменти для цього.
Зрозумів, що необхідно вміти чітко та грамотно ставити завдання, а також наскільки важливою є ефективна комунікація. Обов'язково використовуватиму в роботі заходи щодо недопущення конфліктних ситуацій.


Володимир Семенюк,
головний геолог
Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед

Зрозуміло, доступно, інформативно, дуже позитивно. У процесі тренінгу визначив стиль управління, і навіть класифікував персонал за рівнями зрілості. По-іншому ставитиму завдання підлеглим, і використовуватимуть види контролю.
Тренер чудово спілкується із групою, наводить реальні приклади з життя, дає установку на позитивний настрій.

Володимир Герасимчук,
головний інженер філії
телекомунікаційний провайдер «ВОЛЯ»

Тренінг сподобався. Найбільш корисним для мене були навички ефективної постановки завдань та отримання зворотного зв'язку. Відкрила для себе, як, відповідно до рівня зрілості, розподіляти завдання для співробітників, а також підбирати види контролю – раніше про це не замислювалася. Застосовуватиму на практиці критерії SMART та прийоми зворотного зв'язку.


Олеся Кілівник,
керівник служби навчання та контролю
телекомунікаційний провайдер «ВОЛЯ»

Тренінг проходив у доброзичливій, сповненій позитивних емоцій обстановці. Багато різноманітних завдань, роботи у команді. Дуже корисним було визначення стилю керівництва, своїх плюсів і мінусів. Відкрила собі рівні зрілості. За пірамідою потреб визначила, що для мене важливіше і над чим потрібно працювати.
Чітко ставитиму завдання підлеглим, грамотно планувати робочий день для отримання кращих результатів – не тільки своїх, а й контакт-центру в цілому.
Тренер вміє розташовувати себе людей. Має величезний професійний досвід, якісно проводить тренінг, викладає матеріал, який легко засвоюється.

Олена Долгих,
старший консультант
телекомунікаційний провайдер «ВОЛЯ»

Усі на рівні. Проаналізувала свою поведінку стосовно підлеглих, відкоригувала її. Важливим стало визначення рівня зрілості та делегування, а також постановка завдань. Мені необхідно переглянути своє ставлення до контролю.
Жива робота з гумором, приємне і корисне для мене проведення часу.

Тетяна Савушкіна,
директор департаменту хмарних рішень
De Novo

Тренінг дуже сподобався, дякую! Важливо було зрозуміти, як чинити у певних ситуаціях. Все зрозуміло, отримала відповіді на всі запитання. Тема мотивації – дуже актуально та цікаво. Важливо отримувати зворотний зв'язок від співробітника частіше, ніж це робила. Важливими також були теми контролю та видів мотивації.
Оксано молодець! Спасибі! Цікаво, корисно, не шкода витрачену суботу.

Ірина Корня,
заступник фінансового директора
De Novo

Тренінг сподобався, збалансований за змістом (теорія/практика) та стимулює розвиток. Структурувати та систематизувати підходи та практики, виключити помилки – вдалося. Конструктивна атмосфера. Багато факторів, які необхідно доцільно враховувати під час управління. Практика зворотний зв'язок.
Професійно, душевно, конструктивно.

Денис Омеляненко,
керівник напряму
De Novo

Сподобалось. Супер атмосфера, наповненість практичними завданнями. Вміти провести коуч-сесію, знати, коли коучинг застосовувати – досягнула на 80%, так як хочеться ще практикуватись, щоб питати, не задумуючись.
Запам’яталось: структура коуч-сесії, склад нашого мозку, і, головне, що з усіма все гаразд, і не треба давати поради. Я на вірному шляху, треба більше вправлятись. Буду застосовувати коучинг в управлінні персоналом, ToGROW, рамку результату.
Лише позитивні враження про роботу тренера, активна атмосфера, позитивний клімат, добра українська.

Олена,
керівник відділу персоналу
Сумітомо Електрик Борднетце – Україна

Сподобалась і атмосфера, і зміст, і була цікавою практика. Хотіла дізнатись про те, що ж таке «коучинг», і як я його можу застосовувати. Я вважаю, що ціль досягнута.
Запам’ятались схеми коучинг-сесії, ToGROW, рамка результату, правильна постановка відкритих питань.
Коучинг не може підійти для будь-якої ситуації, але там, де він підходить – це хороший інструмент для розкриття потенціалу працівників. Чудова робота тренера!

Наталія,
педагог професійного навчання
Сумітомо Електрик Борднетце – УкраЇна

Дуже сподобався тренінг. Коучинг здався мені тепер більш доступним до вивчення та використання. Хотілося розвивати підлеглих, але не знала, як. Тепер, маючи інформацію та елементарні інструменти, можна розпочинати.
Відкриття, що закриті питання заважають, і не можна оцінювати варіанти. Розвивати персонал – це ціла наука! З тренером цікаво працювати, багато корисного та нового!

Ірина,
керівник підвідділу технології виготовлення відділу планування
Сумітомо Електрик Борднетце – Україна

Страница 1 из 5