Нагороди і досягнення Про компанію — Trainings For Business  Нагороди і досягнення Про компанію — Trainings For Business
 
office@tfbiz.com.ua

Нагороди і досягнення

2014 lider-galuzi-smallУ 2014 році компанія Trainings for Business отримала чеергову 2014 lider-galuzi-medalнагороду - Наіональний сертифікат і медаль "Лідер галузі".

В рейтинговій програмі «Лідер галузі» Союзу Національних Бизнес-рейтингів приймають участь підприємства та підприємці, що роблять значний внесок у майбуинє економіки України, притримуються високих стандартів соціальної захищеності працівників, впроваджують передові технології та створюють імідж України як правової кономічно розвиненої держави. 

 

 

 

 

 


bezdoganna reputaciya TFBizdilova reputaciya TFBiz

За підсумками Національної експертної комісії «Украінська Бізнес Олімпіада» в рамках всеукраїнського рейтингу «Ділова гордість Україны-2013» тренінговий провайдер ТОВ «Тренінги для Бізнеу» відзначений орденом «Бездоганна Ділова Репутація» підприємств у напрямку діяльності «Консультування з питань комерційної діяльності і керувння».

Орденом забездоганну ділову репутацію нагороджуються керівники кращих підприємств у своїй галузі за результатами оцінки експертної комісіх Рейтингу, спираючись на профільні маркетингові дослідження.

Даний Орден свідчить про високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвитку профільної області бізнесу, про бездоганний сервіс при роботі з клієнтами і партнерами, а також про високу кількість позитивних рекомендацій і безумовну довіру з боку клієнтів компаніі-володаря Ордену.

Орден «Бездоганної ділової репутації» є номерним і надається представнику-власнику разом з індивідуальним свідоцтвом на ім'я керівника підприємства-переможця рейтингу. 

 


 

Sertifikat nagrada


В рамках проекту Європейського Союзу «Прозорість та ефективність функціонування судової ситсеми України:   компонент державної служби» керівник компанії «Тренінги для Бизнесу» Оксана Грабар нагороджена сертифікатом за якісну організацію комплексних проектів з навчання і розвитку праціників місцевих, Апелляційних судів України та Академії суддів Украіни, а також  за написання підручника для керівників апаратів судів України на тему «Управління в судах: стратегічне планування».

ES 3 


Команда «Тренінги для Бізнесу» активно приймає участь у тематичних конференціях, форумах та інших заходах. За довгі роки практикими накопичили цінний досвід, яким ділимося з оточуючими. 
За висновками даних заходів, виступи експертів нашої компанії визнані одними з найбільш корисних і цікавих, про що свідчить зворотний зв'язок від слухачів і організаторів. 

konfer 2

konfer 1

konfer 3

konfer 4

 

 

У 2017 році СЕО Training For Business Оксана Грабар увійшла до рейтингу найвпливовіших жінок України WOMAN 500 категорії "BUSINESS SERVICES"!

                                 WOMAN 500 001