Школа тренеров в Киеве: обучение бизнес-тренеров — Trainings For Business Школа тренеров в Киеве: обучение бизнес-тренеров — Trainings For Business
 
office@tfbiz.com.ua

Школа Тренерів Оксани Грабар

tfb 650 1

Програма Школи
Ведуча
Сертифікація
Переваги
Організаційні питання
Відгуки учасників
Реєстрація
Випускники

Курс буде корисним для:
 • Тренінг-менеджерів;
 • Тренерів-початківців;
 • Практикуючих тренерів;
 • Талановитих тренерів-«самоучок»;
 • Коучів;
 • HR-менеджерів;
 • Бренд-менеджерів;
 • Керівників, які навчають команди;
 • Всім, кому важливо якісно навчати і розвивати дорослих людей.

 

Школа Тренерів Оксани Грабар

Найближчі дати проведення у відкритому онлайн-форматі: 11-15 березня, 27-31 травня, 7-11 жовтня 2024 року
Школа Тренерів Оксани Грабар - перша в Україні системна програма навчання тренерів у форматі інтенсив-курсу з глибоким зануренням в практику. Прогресивна методика навчання бізнес-тренерів в стислі терміни ідентична системі інтервальних тренувань в спорті. Вальдемар Гершлер - родоначальник інтервального тренінгу: «Рівномірний біг - це марна трата сил. Система інтервальних тренувань дозволяє досягти тих же результатів за шість тижнів, що і тренування звичайним методом за 12 тижнів». У 1939 році німець Рудольф Харбіг встановив світовий рекорд в бігу - 800 м за 1 хвилину 46 секунд. Його тренером був Гершлер.
 
Школа Тренерів Оксани Грабар складається з 5 днів аудиторних або онлайн-занять, тривалістю по 10-5 академічних годин кожен. Це можна порівняти зі «стометрівкою на межі можливостей»! Кожен день Школи присвячений формуванню та розвитку однієї або декількох тренерських компетенцій, і має чітко продуманий взаємозв'язок з іншими днями, формуючи логічну, системну і цілісну програму навчання тренерській майстерності. Далі - більше: 1 місяць дистанційної розробки тренінгу і Ви в фіналі, де кожного учасника чекає перевірка на міцність - сертифікація під керівництвом експертної сертифікаційної комісії!
 
Програма online-курсу Школи Тренерів:

День 1. Бізнес-тренінг, як форма навчання. Потреби організацій і людей в кризових ситуаціях. Як видозмінюються функція і ролі тренера. Визначення цілей тренінгу. Моделі тренінгу. Структура тренінгу. Вступна частина, структура і взаємодія з групою (мета-повідомлення).

День 2. Основна частина тренінгу. Декомпозиція моделі і формування логіки тренінгу. Цикл Колба в побудові тренінгового блоку. Стилі навчання і залучення людей з різними стилями в процес. Діджитал-інструменти в онлайн-тренінгу: інтерактивні дошки, інструменти для опитувань і тестувань, ресурси для створення цікавого візуального контенту (анімація, відео, аудіо, графіка).

День 3. Методи роботи в тренінгу. Цільове призначення методів, міксування і вибір оптимальних методів. Побудова матриці методів відносно циклу Колба. Особливості групових практичних завдань в онлайн-форматі. Інструкції до практичних завдань.

День 4. Взаємодія з групою. Підтримання рівня концентрації уваги і залучення учасників у процес. Діалог з групою. Зворотний зв’язок: надання і отримання.

День 5. Робота з нестандартними проявами учасників тренінгу. Профілактика супротиву. «Складна» поведінка учасників – способи взаємодії. Матриця станів і ресурс тренера, як не вигоріти і бути в тонусі. Заключна частина тренінгу, основні завдання і дії тренера. Оцінка ефективності тренінгу.

День 1. Бізнес-тренінг як форма навчання дорослих. Створення тренінгів "на замовлення" і "під ідею". Цілі, моделі тренінгу та дизайн. Побудова структури тренінгу. Початок тренінгу.

День 2. Навички публічних виступів. EQ тренера. 

День 3. Побудова структури тренінгу. Основна частина. Цикл Колба. Стилі навчання. Завершення тренінгу. Методи роботи на тренінгу. Дизайн тренінгу.

День 4. Управління груповою динамікою. Залучення учасників до процесу. Робота з групою за допомогою запитань та побудова діалогу. Інструкції до практичних завдань. Зворотній зв'язок високої якості.

День 5. Стадії психодинаміки. Профілактика виникнення складних ситуацій. Робота з "нестандартним" проявом учасників на тренінгу. Ресурсний стан тренера. Оцінка ефективності тренінгу.

День 6. Сертифікація.

 !!!Актуальну програму онлайн-курсу уточнюйте у організаторів. 
 
IMG 4808
 
Оксана Грабар

Оксана Грабар – досвідчений і успішний бізнес-тренер, автор підручника для судів України «Управління в судах: стратегічне планування» в рамках проекту Європейського Союзу «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби», автор і ведуча однойменної Школи Тренерів. Протягом багатьох років навчає і розвиває тренерів великих комерційних організацій, консалтингових компаній та державних структур України. Неодноразово відзначена багатьма клієнтами харизматичність Оксани, а також її щира віра в людей, природна емпатія і гнучкість, дозволяють кожному учаснику Школи відчувати себе комфортно в процесі навчання, досягати поставлених цілей і заручитися підтримкою професіонала на початку свого тренерського шляху.

Нагороди і досягнення Оксани Грабар у якості бізнес-тренера і СЕО Training For Business      

Додаткова інформація про курс:

Завдяки Школі Тренерів Оксани Грабар T&D-ринок СНД отримав кваліфікованих бізнес-тренерів, які успішно навчають персонал в таких організаціях та установах як: ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СТУДІЯ 1+1", Міжнародний аеропорт Бориспіль, Кока-Кола Беверіджиз, BOSCH, АВТО Інтернешнл, Philips, Мережа АЗС WOG,  OTP банк, Sun Inbev Ukraine, Coca Cola, MSD (Шерінг),  Апарати місцевих судів України, Академія суддів України, Апеляційні суди України, Фармастор, IDS Group, KERNEL, Світ Техніки, «СВІТ-ФАРМ», Корпорація «Артеріум», СК «PZU Україна», ПАТ Арселор Міттал Кривий Ріг, Adelina Call Center, АТБ-маркет, Ерам Systems, Аптека гормональних препаратів, Міжнародна організація по Міграції (IOM - The International Organization for Migration), Металургійний комбінат «Азовсталь», Дікергофф (Україна), юридична фірма «Астерс», АЛЛО, Opera Hotel, Imperial Tobacco Group, Leoni AG, УКРПЛАСТИК, Takeda Pharmaceutical Company Limited, Ferrexpo Poltava Mining, Море Пива, Київенерго, Концерн Хлібпром, Sumitomo Electric BordNetze Ukraine, ВіЯр, Kromberg&Schubert, EXIST.UA, Bionorica, Vaillant, Державний економіко-технологічний університет транспорту та ін.

 
Учні Оксани Грабар показують високі результати «в полях», успішно проводячи бізнес-тренінги з коучингу, мотивації, планування, управління конфліктами і, навіть, пробують себе в ролі ведучих шкіл і тренінгів для тренерів.
 

Особливості Школи Тренерів Оксани Грабар:

Зручний формат навчання: п'ять днів поспіль або 50 академічних годин постійних тренувань.

На п'ять днів Ви максимально занурюєтеся в тренінги та тренерство, за «один присід» освоюєте нову професію і починаєте успішно практикувати;

У Школі Ви розробляєте реальний тренінг, з ним сертифікуєтесь, і після закінчення Школи в Вашому арсеналі вже буде готовий продукт;

Атмосфера Школи здорова і конструктивна. Учасники працюють «в одній зв'язці», тренер - частина команди. Тут не критикують, тут дають зворотній зв'язок високої якості, після якої хочеться вдосконалюватися;

Ви можете постійно відстежувати динаміку змін, шліфувати свої сильні сторони і ставати більш професійним тренером.

Три місяці консультативної та коучингової підтримки після закінчення Школи. Ми знаємо, як важливо на перших порах тренерської діяльності заручитися підтримкою своїх вчителів, тому учасники Школи Тренерів Оксани Грабар мають ряд додаткових можливостей.

За 5 днів занятть ви засвоїте ключові інструменти профессії бізнес-тренера і вирішите наступні завдання:
 • Ви отримаєте всі необхідні інструменти для підготовки і проведення тренінгів;
 • Пройдете поетапно увесь тренінговий цикл від виявлення потреб у навчанні до посттренінгового супроводу;
 • Створите свій перший тренінг і «апробуєте» його у Школі Тренерів;
 • Сформуєте свій власний й неповторний стиль ведення тренінгів;
 • Знайдете друзів і отримаєте підтримку професійного тренера.

Сертифікація:

 Сертифікуватися може кожен учасник, при умові:
 • проходження всіх п'яти днів Школи Тренерів;
 • виконання домашніх завдань;
 • надання детального плану власного тренінгу.

Процес сертифікації:

 • презентація тренінгу;
 • проведення одного тренінгового блока;
 • зворотний зв'язок і рекомендації експертної сертифікаційної комісії.

За результатами сертифікації учасник отримує сетифікат: 

 • тренер бізнес-програм;
 • або сертифікат участі у Школі Тренерів Оксани Грабар (отримують всі учасники по закінченні занять).

Організаційні питання:

 • Найближчі дати проведення онлайн-курсу у 2024 році: 11-15 березня, 27-31 травня, 7-11 жовтня
 • Графік роботи: з 10.00 до 15.30 + виконання домашніх завдань 
 • Формат навчання - онлайн: деталі при реєстрації.
 • Вартість навчання: 21 000 грн., 5% від прибутку перераховуємо на благодійність.

вартість вказана з урахуванням податків (5 днів аудиторних занятть + 1 день сертифікації).

Сертифікація за бажанням.