Отзывы компаний Клієнти — Trainings For Business  Отзывы компаний Клієнти — Trainings For Business
 
office@tfbiz.com.ua

Отзывы компаний

yazaki

Наша плідна співпраці з компанією «Тренінги для бізнесу» почалась декілька років тому та успішно продовжується по сьогоднішній день. У 2015 році компанія провела тренінги «Тайм-менеджмент» та «Сучасне керівництво: менеджмент, лідерство, коучинг».
Всі тренінги проводились дуже кваліфіковано. Після проходження тренінгу учасники отримали не тільки знання та важливі інструменти, а й заряд позитивних емоцій.
Ми плануємо і надалі співпрацювати з компанією «Тренинги для бізнесу».

Читать далее

Arterium logo tfb

Корпорація «Артеріум» висловлює подяку компанії «Тренінги для Бізнесу» за професійне проведення тренінгу «П'ять граней лідерства» для ТОП-менеджменту Корпорації.
Запропонована програма важлива і актуальна для кожного управлінця, особливо якщо макро-і мікро-середовище життя організації нестабільне і постійно змінюється.
Впевнено рекомендуємо Оксану Грабар як тренера та консультанта у галузі лідерства та менеджменту.

Читать далее
arcelor

ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» висловлює подяку компанії «Trainings For Business» та особисто бізнес-тренеру Оксані Грабар за проведення 30 тренінгів «Ефективні переговори з внутрішніми клієнтами» (Оригінальна назва тренінгу «Крос-функціональна взаємодія») у рамках програми «Навігатор для керівників».

Читать далее

Medochemie logo

У 2012 році компанія Medochemie LTD розпочала співпрацю з одним із провідних на українському ринку тренінгових провайдерів – компанією «Trainings For Business».
Критеріями вибору серед 12 тренінгових провайдерів були: відповідність програм заявленим цілям, завданням компанії, досвід та компетентність тренерів із зав'ялених тематикам навчання, а також уміння вирішувати нестандартні завдання та пропонувати різні варіанти за змістом, методами та форматами.
За цей період ми успішно реалізували низку проектів щодо навчання та розвитку співробітників зовнішньої служби представництв України, Казахстану та Латвії.
Ми продовжуємо співпрацю з Trainings For Business, і рекомендуємо компанію як одного з сильних і професійних гравців ринку T&D.

Читать далее

otp

Компанія ТОВ «Тренінги для Бізнесу» є одним із переможців тендеру на надання інформаційно-консультаційних послуг, що проводиться АТ «ОТП Банк». Ми рекомендуємо цю організацію як надійного партнера з навчання та розвитку персоналу.

Читать далее

Arterium logo tfb

Особливо хочеться відзначити дуже грамотний та компетентний підхід до розробки тренером програми з урахуванням потреб нашої компанії, і, як наслідок, досягнення максимальної ефективності навчання.
Ми сподіваємося, що наша подальша співпраця буде плідною та взаємовигідною.
За результатами проведених тренінгів ми без вагань рекомендуємо компанію «Тренінги для Бізнесу» нашим колегам.

Читать далее
Swissport

ТОВ «Свіспорт Україна» вже кілька років успішно співпрацює з тренінговою компанією "Trainings For Business" з низки напрямків, один із яких – навчання внутрішніх тренерів на базі Школи тренерів.

Програма даного курсу дозволяє учасникам не лише отримати системні теоретичні знання в галузі підготовки та проведення тренінгів, а й закріпити їх на практиці, а також отримати консультаційну підтримку у розробці внутрішньокорпоративних тренінгових програм з урахуванням внутрішньої специфіки підприємства.

Читать далее
logo metinvest

Навчання в Школі Оксани Грабар було незабутнім і результативним. Можна сказати, дана програма дозволила нам подивитися на себе збоку, розкрити весь потенціал.
Особливо сподобався високий рівень професіоналізму нашого тренера – за п'ять днів вона багато чому навчила нас, і за це ми дуже вдячні!

Читать далее
De-Novo logo Ru

Враховуючи наш позитивний досвід співпраці, ми готові рекомендувати та вже рекомендуємо компанію Trainings For Business в особі Оксани Грабар для розвитку керівників.
Ми з великим задоволенням співпрацюватимемо в майбутньому з компанією Trainings For Business!

Читать далее
persha studiya

Хотілося б висловити подяку тренінговій компанії за ефективну організацію навчального процесу, а особливо тренеру та директору Оксані Грабар, яка показала себе не лише як грамотний тренер, а й дуже цікавий співрозмовник.
Ми дуже раді, що в процесі вибору зупинилися саме на даному тренінговому центрі і плануємо продовжувати співпрацю надалі.

Читать далее
arcelor

За підсумками роботи тренера Оксани Грабар було отримано виключно позитивні відгуки учасників. Більшість учасників відзначили практичне призначення тренінгу, доступність, зрозумілість і структурованість подачі матеріалу, бажання застосовувати отримані знання та навички на практиці.

Читать далее
71

У період з вересня 2011 року до січня 2012 року компанія Trainings For Business реалізувала масштабний проект навчання співробітників СК «АХА Страхування» спрямований на формування єдиної культури в управлінні часом.

Ми вважаємо цей проект і нашу співпрацю – продуктивною та успішною! З упевненістю можемо рекомендувати компанію Trainings For Business як відповідального та професійного партнера у навчанні та розвитку персоналу.

Читать далее

Страница 1 из 2