Бизнес-тренинги в Киеве, Украине — Trainings For Business Бизнес-тренинги в Киеве, Украине — Trainings For Business
+380 (93) 453 06 07

Бізнес-тренінги

Бизнес тренинги

Справжнім двигуном будь-якого бізнесу сьогодні є зовсім не технології, інноваційні продукти або рекламні бюджети (хоча все це, звичайно, важливо) – а люди. Бізнес створюють саме люди, а успішний та ефективний бізнес – мотивовані, активні люди, професіонали.

Знайти хороших співробітників – завдання не з простих, це знають усі HR-менеджери, керівники та власники бізнесу. Які вони, ці ідеальні співробітники?

Універсального рецепту не існує: кожна галузь, компанія, кожен відділ та конкретна посада потребують людину з певним набором професійних та особистих якостей. Тим не менш, є навички та знання, без яких у будь-якій компанії буде складно досягти визначних результатів. Саме ці навички напрацьовують на бізнес-тренінгах.

Навчання персоналу може стати потужним інструментом зростання ефективності компанії. Чи стане - багато в чому залежить від того, які цілі ставить керівництво, замовляючи бізнес-тренінг.

Чи потрібно зараз персоналу навчання або воно проводиться «для галочки»?

Тренінгове чи не тренінгове рішення ставить перед собою компанія?

Яку програму варто вибрати?

Яких результатів може бути досягнуто?

Яких працівників спрямовувати на навчання?

На всі ці питання допоможе відповісти попередня діагностика. Якщо її проведено якісно, то тренінги для бізнесу принесуть компанії значні конкурентні переваги та підвищення ефективності роботи персоналу.

Корпоративний чи відкритий?

Корпоративні тренінги – тренінги «внутрішні», тобто їхні учасники – співробітники однієї компанії. Відкритий тренінг має на увазі участь людей з різних компаній - вони об'єднані лише подібною посадою в компанії або подібними завданнями.

Переваги корпоративного тренінгу для організації є очевидними:

 • корпоративний бізнес-тренінг вирішує індивідуальні завдання саме вашої компанії, а будь-яку програму можна адаптувати з огляду на наявні проблеми, специфіку персоналу та інші нюанси;
 • є можливість заглибитися у опрацювання реальних ситуацій та кейсів, зосередитись на найважливішому;
 • унікальна можливість «вбити» двох, а то й трьох зайців одним махом – окрім навчання персоналу, вирішити завдання (або наблизитись до її вирішення) адаптації нових співробітників, покращення командної взаємодії;
 • корпоративний тренінг дозволяє задати критерії оцінки результату навчання і потім відстежити їх; проводити моніторинг процесу навчання та коригувати його на будь-якому етапі.

Відкритий тренінг теж має свої особливості: окрім отримання знань та навичок, учасники можуть обмінюватися досвідом, знаходити нових партнерів, виходити за рамки звичних уявлень.

«Тренінги для бізнесу» – надійний партнер для навчання персоналу, рекомендований провідними HR- та L&D-фахівцями великих компаній з українськими та західними інвестиціями та традиціями.

Наша компанія проводить бізнес-тренінги в Києві, Україні та навіть за її межами: серед наших клієнтів є як вітчизняні організації, так і міжнародні компанії.

Ключові напрямки бізнес-тренінгів нашої компанії:

В усіх категоріях представлена широка різноманітність програм, кожну з яких наші експерти багато разів проводили у різних компаніях, продовжуючи постійно актуалізувати та вдосконалювати.

Чому співпраця з нами буде ефективною?

 1. Індивідуальні рішення  для клієнта. Ми адаптуємо програми тренінгів під завдання клієнта, рівень знань та навичок учасників тренінгу, корпоративну культуру та стандарти компанії-замовника шляхом проведення передтренінгової діагностики.
 2. Орієнтація на результат клієнта. Ми беремося лише за ті проекти, в яких маємо експертну позицію, і можемо бути корисними для клієнта. По завершенні тренінгу ми здійснюємо ряд посттренінгових заходів, спрямованих на закріплення знань та вироблення нових навичок в учасників.
 3. Практична спрямованість тренінгів. Наші тренінги побудовані на такому співвідношенні теорії та практичних вправ, що дає найкращий результат для засвоєння. Співвідношення теорії та практики – 30% на 70%. Кейси та практичні завдання ґрунтуються на реальних ситуаціях з бізнесу клієнта.
 4. Вузькоспеціалізовані тренери-практики. Усі тренери компанії – вихідці з бізнес-середовища, мають практичний досвід та є експертами у своїй спеціалізації. Усі знання, які вони передають, перевірені та відшліфовані роками особистої практики. Ми вміємо говорити про складне просто і доступно, зрозумілою для людей з бізнесу мовою.
 5. Інструментальні та спонукаючі до дії тренінги. Після закінчення тренінгу учасники виходять від нас із набором прикладних інструментів, які апробовані та можуть бути реально застосовані в робочих умовах, та з бажанням застосувати отримані інструменти у своїй роботі.
 6. Спільний пошук рішень. У тренінгу ми не лише даємо прикладні інструменти, ми залучаємо учасників до пошуку нових унікальних рішень, ми не «годуємо смачною рибкою», і не просто «даємо вудку», ми мотивуємо вчитися «ловити рибу»!

Крім того, фахівці нашої компанії регулярно підвищують рівень власної компетентності, проходячи навчання у провідних західних та вітчизняних майстрів, відвідуючи тематичні конференції, круглі столи, форуми та інші розвиваючі заходи, тому програми тренінгів постійно вдосконалюються, наповнюються актуальними технологіями та реалізуються у найсучасніших форматах.

Компанія «Тренінги для бізнесу» – професійний та надійний провайдер тренінгових послуг. Ваш успіх – наша репутація на ринку!