Личная эффективность: тренинги в Киеве, Украине, странах СНГ — Trainings For Business  Личная эффективность: тренинги в Киеве, Украине, странах СНГ — Trainings For Business
 
office@tfbiz.com.ua
Тренинги личной эффективности Особиста ефективність
Личная эффективность: тренинги в Киеве — Trainings For Business

Особиста ефективність

Буває так, що професійний співробітник демонструє нижчі результати, ніж його колега-початківець. Часто це пов'язано з поняттям особистої ефективності, тобто, вмінням якнайкраще застосовувати свої професійні навички та особисті якості, досягати поставлених цілей, організовувати себе, робочий простір і час, вибудовувати відносини.

Традиційна система освіти нашій країні передбачає навчання особистої ефективності: і школи, й університети дають галузеві, наукові знання, не приділяючи уваги розвитку особистості. Тому часто людям доводиться вчитися навичкам особистої ефективності вже у дорослому віці – коли приходить розуміння, що результати, у тому числі й фінансові, багато в чому залежать саме від власних умінь, звичок та навичок.

«М'які» та «тверді» навички

Терміни "hard skills" та "soft skills": якщо перші визначають успішність людини у професійній галузі, то другі важливі у будь-якій сфері життя. «Важкі» навички – це технічні, професійні вміння та знання, наприклад, навички роботи з певним обладнанням, розуміння технологічних процесів виробництва, володіння спеціалізованими комп'ютерними програмами тощо. «Софти» – це ті вміння, які допомагають застосовувати «hard skills» з максимальними результатами, тобто використовувати свій власний ресурс на повну. Це і є поняття особистої ефективності.

З чого складається особиста ефективність?

Управління часом або тайм-менеджмент – навичка, необхідна кожному, адже час є найціннішим нашим активом, «подружившись» з яким можна виробити темп і ритм, навчитися грамотно планувати та організовувати свої дії, роботу та відпочинок зберігаючи та акумулюючи внутрішні ресурси.

Визначення цілей, тобто вміння ставити цілі так, щоб досягати їх було простіше і цікавіше, щоб можна було легко відстежити етап просування до мети та виміряти результат за наперед заданими критеріями.

Ораторське мистецтво, навичка презентації - найважливіше вміння, без якого навіть найпрекрасніші ідеї можуть так і залишитися нереалізованими. Розвиваючи майстерність публічних виступів, кожен зможе доносити цінність своїх проектів та напрацювань до будь-якої аудиторії.

Розвиток емоційного інтелекту, гнучкості, резилентності, критичного мислення. Актуальні навички в сучасному світі.

Творче мислення – воно також належить до набутих навичок. Навіть найприземленіші люди можуть навчитися генерувати ідеї та знаходити креативні рішення, варто тільки навчитися виходити за рамки звичного і відмовитися від стереотипного мислення.

Експерти компанії «Тренінги для Бізнесу» протягом багатьох років підвищують особисту ефективність співробітників різних рівнів у різних організаціях, тому ми пропонуємо відразу кілька програм: як узагальнені тренінги з особистої ефективності, так і тренінги за окремими напрямками. Кожна програма – результат авторських напрацювань та практичного досвіду наших тренерів, світової бази знань та досвіду у цій сфері, постійного вдосконалення програми.

Важливо також і те, що ми орієнтуємося на актуальний запит клієнта та адаптуємо програму відповідно до нього, тому кожен тренінг є унікальним, у ньому використовуються приклади та вправи з бізнесу клієнта.

Тут наведено тренінги особистої ефективності, які проводить наша компанія.

! На сайті є ключові елементи програм.
Детальний опис кожної програми Ви можете уточнити у клієнтів-менеджерів компанії.

Тренінги за темами:

Компанія «Тренінги для Бізнесу» орієнтована на результат, практичні навички, які застосовуються в житті та роботі, відкритість та спільний пошук найкращих рішень. Якщо вам близькі ці ідеї – наша співпраця, напевно, стане новим етапом розвитку вашого бізнесу!