Компания «Trainings For Business» Про компанію — Trainings For Business Компания «Trainings For Business» Про компанію — Trainings For Business
+380 (93) 453 06 07

Про нас

Ми успішно реалізуємо масштабні і точкові проекти з оцінки, навчання та розвитку людей різних бізнесів і різних галузей.  

Ми компанія рішень, а не готових продуктів та програм. 

Ми аналізуємо і уточнюємо ваш запит,  формуємо разом з вами бажаний результат, і пропонуємо рішення (тренінгові, коучингові, фасилітаційні та ін.) саме для ваших завдань. Враховуємо специфіку організації, культуру, стратегічні напрямки та інші важливі аспекти.

Наші клієнти – великі комерційні організації і державні структри Уkраїни та Європи. 

Ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати складні завдання, знаходимо цікаві, нестандартні робочі рішення і пропонуємо індивідуальний підхід до реалізації проектів. 

З 2010 року ми постійно удосконалюємо, оновлюємо контент і методи навчальних програм за напрямками: 

 1. Бізнес-тренінги
 2. Навчання і розвиток тренерів
 3. Стратегічні сесії
 4. Оцінка працівників
 5. Коучинг

Досвід і професіоналізм наших експертів, узгодженість і чіткість командної роботи допомогають реалізовувати проекти на високому рівні!

Наші основні переваги:

 1. Індивідуальні рішення для клієнта. Ми адаптуємо програми тренінгів під задачі клієнта, рівень  знань і навичок працівників, корпоративну культуру та стандарти компанії-замовника, шляхом проведення передтренінгової діагностики. 
 2. Орієнтацяя на результат клієнта. Ми беремось тільки за ті проекти, в яких маємо експертну позицію, і можемо бути корисними клієнту. По завершенні тренінгу ми здійснюємо ряд посттренінгових заходів, направлених на закріплення знань і напрацювання нових навичок учасників навчання. 
 3. Практична направленість тренінгів. Співвідношення теорії та практики – 30% на 70%. Кейси та практичні завдання створюються на основі реальних ситуацій з галузі клієнта. 
 4. Вузькоспеціалізовані тренери-практики. Всі тренери компанії – вихыдцы з бызнес-с ередовища, мають практичний досвід і є експертамиу своїй спеціалізації. Ми вміємо говорити просто і структуровано про складні речі, на зрозумілій для людей з бізнесу мові. 
 5. Инструментальність тренінгів. По закінченні тренінгів учасники виходять від нас з набором прикладних інструментів, що апробовані і реальні для застосування на практиці. 
 6. Спільний пошук рішень. Під час навчання ми не тількинадаємо прикладні інструменти, ми залучаємо учасників до пошуку нових унікальних рішень.