Продажи и переговоры Клієнти — Trainings For Business  Продажи и переговоры Клієнти — Trainings For Business
 
office@tfbiz.com.ua
Продажи и переговоры

Продажи и переговоры

Досить великий, у своїй легко сприймається обсяг інформації. Мій висновок - всі інструменти треба застосовувати не відкладаючи, і з менеджерів це вимагатиму. Цілі були: вибрати максимально ефективну стратегію в роботі з клієнтом – застосовуватимемо. Доступно, ефективно за досить стислий термін. Основні тези запам'ятовувалися з допомогою емоцій тренера.

 

Євген Гончаров,
керівник, «WITEX®»
м. Запоріжжя

 

 

Дізналась цікаву інформацію щодо перших вражень покупця і факторів, які на це впливають. Висновок: потрібно вміти підтримувати образ професійного продавця в будь-якій ситуації та керувати емоціями.
Все було прекрасно, повчально і цікаво. Дякую тренеру і бажаю творчих успіхів!

Ірина Дяків,
менеджер із продажу «WITEX®»
м. Івано- Франківськ

Висновок з тренінгу – якщо підійти до роботи з клієнтом структуровано, не проґавивши жодного ступеня, ймовірність укладання угоди збільшується! Найбільше сподобалися практичні завдання та техніка презентації товару за схемою властивість/вигода.

Тренер компетентний, спеціаліст у своїй справі. Спасибі!

Вікторія Іванцева,
приватний підприємець,
дистриб'юторська мережа «WITEX®»
м.Івано-Франківськ

 

Досвідчений та грамотний тренер.
Хотів навчиться працювати з запереченнями, мету досягнуто. Запам'ятався метод «трьох причин» під час роботи з запереченнями. Тренінг базувався на власному досвіді, без сухої непотрібної теорії. Вміти продавати повинен уміти кожен, незалежно від того, де і ким він працює.

Олег Гайдучок,
менеджер з розвитку
WITEX®

Моя мета була навчитися доносити інформацію про наші послуги різному контингенту клієнтів, працювати з найбільшим ККД. Зрозумів, що треба цінувати і продавати, для цього всі інструменти є в цьому тренінгу. Практичні заняття були корисними та повчальними, атмосфера доброзичлива. Запам'яталися робота із запереченнями, презентації та «японська техніка». Все чудово.

Володимир Рациборський,
інструктор тренажерної зали
«Нова Будова»

Все чітко сплановано та організовано, що дозволяє максимально охопити подану інформацію. Дуже сподобалась робота з запереченнями та презентація за 3 хвилини. Проаналізую, пропрацюю.
Зрозуміла, що потрібно постійно працювати над собою та відвідувати тренінги.

Орися Короткевич,
менеджер із продажу,
«Натурфарм», м.Львів

Мені особливо приємно, що ми обговорювали питання, проблеми із реальних ситуацій. Хотів отримати більш чітке уявлення про тактики переговорів. Я тепер знаю, що основне у переговорах, побачив на практиці! Запам'яталися методи як протистояти конфліктогенам та працювати в умовах пресингу; зрозумів, що потрібна ретельна підготовка для успіху.
У тренера дуже толерантний підхід, багато прикладів із життя. Спасибі!

Дмитро,
спеціаліст відділу операцій з цінними паперами

Атмосфера позитивна, структура хороша. Практичні завдання були цікаві та ефективні. Найбільше запам'яталося проведення презентацій та метод «Розворот на 180º». Мій висновок – будь-які переговори мають бути заздалегідь опрацьовані.
Про роботу тренера: добре, впевнено, знає матеріал.

Ксенія,
начальник управління відділу обслуговування клієнтів та електронного банкінгу

Сподобалося, і це може радувати, так як попередні тренінги, які я відвідувала раніше, на мене враження не справили. Вдалося оновити знання, оскільки багато вже не використовувала у роботі. Сподобалося програвання ситуацій та детальний розбір. Потрібно терміново впроваджувати методи в роботу! Спасибі!!!

Оксана Винникова,
керівник відділу продажу
Renwood Ukraine

 

Тренінг сподобався. Дуже багато цікавого відкрила для себе. Схема прийняття рішення, робота з запереченнями, як правильно побудувати питання для досягнення необхідного результату – корисно все!

Навчилася правильно ставити запитання, уникати питань, які можуть призвести до безвиході. Правильно з'ясовуватиму причину заперечення і працюватиму над нею.

Тренер – професіонал! Ще раз хотіла б послухати, повчитися у такого тренера.

Катерина  Комкова,
медичний представник
Мedochemie Ltd, Казахстан

 

Страница 1 из 2