Комунікація, команда та сервіс - відгуки Клієнти — Trainings For Business  Комунікація, команда та сервіс - відгуки Клієнти — Trainings For Business
 
office@tfbiz.com.ua

Комунікація, команда та сервіс - відгуки

Найбільше запам'яталося: методи стресостійкості та слова-амортизатори для запобігання конфліктам. Використовувати з тренінгу потрібно все, і головне – пам'ятати про свій емоційний настрій та клієнторієнтованість. Побажання одне – більше таких тренінгів!

Тетяна Максимець,
акушерка,
Мережа медичних лабораторій «Сінево»

Інформація подавалася на тренінгу дуже добре, весело, а головне - все потрібно і можливо застосовувати. Робота тренера колосальна - все доступно і живенько. Хотілося б частіше бувати на таких тренінгах.

Вікторія Долгова,
дитяча медсестра,
Мережа медичних лабораторій «Сінево»

Поставлені собі завдання досягнуто повністю, і навіть конспект для повсякденної роботи заповнено – допомога у спілкувані з клієнтом. Тренер професіонал своєї справи, матеріал поданий якісно та насичено.

Геннадій Білокопитов,
спеціаліст інформаційних технологій
"Інтелект-Сервіс"

Жодного разу не був на подібних тренінгах. Зміст курсу на висоті, дружня атмосфера. Завдання тренера настільки захоплювали, що час пролетів непомітно. Буду розвиватися і користуватися інформацією.

Ярослав Заєць,
спеціаліст інформаційних технологій
"Інтелект-Сервіс"

Тренінг дуже сподобався! Я не очікувала, що буде так цікаво. Дізналася про правила поведінки з клієнтом, і що до кожного можна знайти свій підхід.

Марина Симоненко,
спеціаліст інформаційних технологій
"Інтелект-Сервіс

Запам'яталися правила спілкування з клієнтом, фрази-амортизатори та у яких випадках їх використовувати. Тренер - дуже кваліфікований спеціаліст, знає всі тонкощі роботи з клієнтами.

Ірина Лаврик,
спеціаліст інформаційних технологій
"Інтелект-Сервіс"

Все було дуже цікаво, багато ігор, дохідливо долинала інформація. Така практика на тренінгу дає плюс у подальшій роботі! Тренінг пройшов в атмосфері взаємоповаги та довіри. Порозуміння, всі питання були почуті!

Ганна Кальмук,
ПАТ "Ідея Банк"

Тренінг дуже сподобався! Це був великий досвід особисто для мене, і справив велике враження!!! Хоча я і раніше тренінги відвідувала.
Планую і надалі розвиватися. Тренер – дуже цікава особистість. Доступно все подає, є діалог з аудиторією. Все проходило легко, невимушено. Тобто, професіонал в своїй справі. Хочу побажати Тетяні всього найкращого!

Ірина Федуняк,
ПАО «Ідея Банк»

5+! Відмінний тренінг, багато практик порівняно з іншими. Зрозумів, що треба ще багато чого вчитися та постійно вдосконалюватися. Атмосфера на тренінгу була легка та невимушена. Плюс креативне подання інформації.

Салівон Юрій,
ПАТ "Ідея Банк"

Всю інформацію, отриману на тренінгу, можна застосовувати не лише на роботі, а й у житті. Дуже цікаво було розбирати робочі ситуації. Дякую, хочу ще!

Грецька Ксенія,
адміністратор електронної черги,
Мережа медичних лабораторій «Сінево»

Страница 1 из 2