Личная эффективность Клієнти — Trainings For Business  Личная эффективность Клієнти — Trainings For Business
+380 (93) 453 06 07
Личная эффективность

Личная эффективность

Цікаво, предметно. Можна відразу застосовувати практично. Правила, секрети, нюанси, як розташувати і викласти - питання, на які я отримала відповіді. Висновок, який зробила – треба дивитися на себе збоку та завжди готуватися до презентацій та працювати над собою. Про тренера залишилися найприємніші враження. Знання предметної галузі, розташування. Приємне спілкування, професійне.

Щастя! Добра!

Компанія «CS»

Гарний формат, розкутість, багато практики, закріплення вдалося!
Висновки собі: необхідно переглянути презентації, структурувати, «розбавити» їх, готуватися до кожної. У майбутньому під час виступу звертатиму увагу на позу, жести, погляд, комплімент аудиторії.

Компанія «CS»

Комфортная атмосфера, есть возможность попрактиковаться, посмотреть на себя со стороны. Услышала ответы на вопросы, в процессе работы буду использовать полученные знания.
Больше всего понравилось задание, в котором непрерывно нужно говорить 2 минуты.
Евгения – располагающий тренер , в целом приятные впечатления, хороший темп. Спасибо!

Компания «CS»

Комфортна атмосфера, є можливість попрактикуватись, подивитися на себе збоку. Почула відповіді на питання, у процесі роботи використовуватиму отримані знання. Найбільше сподобалося завдання, в якому постійно потрібно говорити 2 хвилини.

Про тренера приємні враження, хороший темп. Спасибі!

Компанія «CS»

Було важливо на тренінгу навчитися структурувати робочий день, розуміти для себе які справи потрібно робити тут і зараз, а які перенести або не робити взагалі:)
Тайм-менеджмент - основний елемент у роботі, оскільки для ділових людей час-гроші! Тренер грамотно, професійно повідомляє інформацію. Робота вище всіх похвал!

Шнуренко Галина,
менеджер по роботі з корпоративними клієнтами
Мережа медичних лабораторій «Сінево»

Корисним було: виявлення «пасток» часу, грамотне планування, постановка цілей. Готова вже використати принцип Ейзенхауера. Велике вам дякую за цікавий матеріал, який, безумовно, допоможе нашим співробітникам застосовувати тайм-менеджмент для покращення робочого процесу.

Малош Яна,
керівник внутрішньої інформаційної служби
Мережа медичних лабораторій «Сінево»

Тренінг проведено цікаво та пізнавально, час пролетів непомітно. Вже готова використовувати методи уникнення «пасток» часу, способи планування, визначення пріоритетів. Спасибі!

Дігтяр Людмила,
спеціаліст з надання медпослуг
Мережа медичних лабораторій «Сінево»

Мені тренінг дуже сподобався. Тренер відповіла на всі хвилюючі мене питання. Багато що аналізували разом. Постійно давала зворотний зв'язок, тренінг був чітко структурований, а це круто, особливо з огляду на те, що на все у нас був лише один день. Особливо сподобалося аналізувати себе на відео, пробувати виходити на публіку. Найбіль запам'яталась фраза Оксани: «Щоб добре виступити – не треба виступати». Це круто)))

Співробітник АК ТНК

Тренінг був:
- живий: не нудний, веселий, задерикуватий;
- пізнавальний: на початку тренінгу було знято відео з індивідуальними виступами, наприкінці тренінгу все відео було розглянуто та надано індивідуальні рекомендації.
Основні досягнення особисто для мене:
- оцінила зі сторони свою манеру виступу;
- переглянула свої слабкі та сильні сторони.
Загалом я залишилася дуже задоволена тренером та тренінгом.

Співробітник АК ТНК

Тренінг дуже сподобався глибоким змістом, баченням проблем. Отримав відповіді на свої питання. До того ж була гарна співпраця з колективом, відкрив раніше незнайомі «сторінки» по комунікаціях.
Зрозумів, що необхідно віддавати більше часу системності, плануванню. Більше конкретизувати свої цілі та задачі.
Тренер – супер! Вважаю за необхідне проводити ще такі тренінги!

Ігор Рудницький,
фахівець із постачання,
 «Оскар»

Страница 1 из 5