Навчання тренерів - відгуки Клієнти — Trainings For Business  Навчання тренерів - відгуки Клієнти — Trainings For Business
 
office@tfbiz.com.ua
Обучение Тренеров

Навчання тренерів - відгуки

tanchukІнтенсивний курс з Оксаною Грабар зразу дав чітке розуміння як потрібно будувати свій тренінг. Матеріал настільки структуровано і цікаво подавався, що не можливо було не пірнати в нього з головою і отримувати «перли» в свою скарбничку тренера. Моі очікування щодо  ориманих знань, бачення і розуміння цієї професії абсолютно підтвердились. Дякую Оксані за те, що поділилась з нами найціннішим!

Наталі Танчук, ТзОВ "Тандем"

Vikol

У червні цього року мені пощастило пройти навчання у Школі Тренерів Оксани Грабар.
П'ять днів інтенсивного навчання були максимально насиченими, цікавими та пролетіли непомітно. Я дізналася багато нового та переглянула своє ставлення до тренінгів загалом. Стала більш вимогливою до інших та себе.
– Якщо ви хочете отримати максимально концентровану інформацію, то вам сюди.
- Якщо ви хочете отримати дієві інструменти, які необхідні для роботи тренера, зверніться за адресою.
- Якщо ви хочете ідеальне поєднання теорії та практики, мотивації та емоцій, якісного зворотного зв'язку та спілкування з новими людьми, welcome!
- І ще, якщо ви хочете отримати яскравий приклад професіоналізму та харизми, то знайомство з Оксаною Грабор стане для вас знаковою подією.

З найкращими побажаннями, бізнес-тренер-початківець Юлія Вікол

Dobrova

Я щиро вдячна Оксані за нагоду! Можливість навчитися та дізнатися нове для себе. Ці 5 днів нон-стоп були просто неймовірними. Цікаві нові кейси, легка подача матеріалу, цікавий та комунікабельний тренер, у якого хочеться вчитися та прагнути бути краще у сфері своєї роботи. Для себе я відкрила і розібралася у методі фасилітації, про який тільки чула раніше.
Також ці 5 днів навчання мені допомогли визначитись із темою тренінгу, який я хочу проводити надалі. І хоч я ще в процесі доопрацювання свого тренінгу і готуюся до атестації на осінь, я отримала за 5 днів стільки, скільки багато хто за 5 років в інституті може не отримати... А також у нас була дуже згуртована та дружня група, яка, як мені здалося, таки, стояла один за одного горою!
Дякуємо, за віддачу, за можливість, за любов до учнів та вміння доносити інформацію легко, просто та доречно! Дякуємо за можливість повчитися у Вас бути кращим!


Сніжана Доброва, МБФ "Життя з надлишком"

 

Kat Ma

Що для мене Training For Business, а саме Школа Тренерів Оксани Грабар? Скажу коротко, моє життя поділилося на до та після! Справа, якою я займалася давно і із задоволенням отримала нові фарби! Тепер кожне слово, кожна дія під час мого тренінгу має сенс та значення. І, що особливо приємно, що ті знання та вміння, які мої учасники набувають на тренінгу, вони хочуть відразу ж застосувати на практиці, а це і є найбільша похвала))) Не перестану дякувати Оксані за її величезний внесок у розвитку професії Тренер! Успіхів та перемог!

Катерина Мартіросова, бізнес-тренер, компанія Море Пива

Kat

Оксано, дякую вам за школу!
Відмінний курс, кожен день якого починався в "пружинному стані", як у хижака, готового до стрибка! І за день часом я встигала так настрибати, що думала сил уже не залишилося, а ось і ні)) наступного дня все повторювалося! І це круто! Я написала свій перший тренінг та вже починаю наступний. Ви не просто навчили, Оксано, ви надихнули! І неймовірно зарядили! Дуже дякую Вам!

Катя Маркович, бізнес-тренер, компанія ТТС

Teo

Велике спасибі за професійне та надихаюче навчання. Оксана Грабар – справжній професіонал своєї справи. Вона розставляє все по поличках, що і як треба робити тренеру. Це програма для тих, хто хоче здобути реально практичні знання. Рекомендую пройти школу тренерів Оксани Грабар усім, хто хоче стати професійним тренером та займатися цим із любов'ю. Дякую вам величезне!

Тео Джаіані, Коуч, Бізнес-тренер (Тбілісі, Грузія)

Babiychuk

Свідомо йшла на літню Школу Тренерів Оксани Грабар з метою набуття нових знань та вмінь для розширення професійних можливостей. Але здобула набагато більше! Оксана - справжній професіонал своєї справи і дуже органічно поєднала у цьому тренінгу величезну кількість інструментів, необхідну теорію та нереальний мотивуючий заряд. Відмінний приклад того, як любити свою справу та отримувати задоволення від роботи! Хочеться творити, працювати та розвиватися. І найголовніше, що всі інструменти є, це не був просто п'ятиденний мотиваційний спіч.
Велике дякую за ці 5 днів! Такий час дорогого вартий!

Тетяна Бабійчук, HR Manager Opera Hotel


otziv8

Результат навчання перевищив мої очікування, а очікувань було багато. Маючи різний досвід минулих тренінгів, я розуміла, що отримати за 5 днів стільки, скільки я хочу і мені потрібно, практично неможливо. Мені важливо було отримати системні знання, але, звичайно, найважливіше – мені потрібний був ПРАКТИЧНИЙ досвід. Деякі бізнес-тренери грішать тим, що дають теорію, пару навичок на опрацювання, а все інше – шоу. "Вау!" - ефект, коли навчання перетворюється на весело-проведений час. Тому перш ніж обрати школу тренерів, я зібрала чимало відгуків, замучила питаннями менеджерів з продажу тренінгів, вивчила запропоновані програми навчання тощо. Загалом вибір був свідомий і очікувань було багато.

Я отримала більше, ніж очікувала.

1. Системні знання та, головне – НАВИЧКИ з розробки та наповнення тренінгів: з чого починати, які підходи, методи та інструменти існують та як їх застосовувати; які є моделі тренінгів; як взагалі має виглядати правильний тренінг та які елементи до нього повинні обов'язково входити.

Монтажний стіл на мій погляд, потрібно патентувати та продавати окремим майстер-класом, як унікальний та ефективний інструмент розробки тренінгу!

Як правильно підібрати розминки, як скласти вправи, кейси, рольові ігри та коли краще їх застосовувати чи не застосовувати.

Фасилітація – це взагалі окрема тема, яка «зірвала» мені мозок.

2. Робота з аудиторією. Як працювати із дорослими. Як працювати із складними учасниками. Як «запалити» групу та «тримати градус» протягом усього навчання. Як взагалі управляти груповою динамікою. Як правильно давати зворотний зв'язок

3. Презентаційні навички. Як впоратись з хвилюванням, як працювати з фліп-чартом, куди подіти руки-ноги-очі та інші частини тіла, коли виступаєш на аудиторію. Що, коли та як говорити.

4. Як працювати із Замовником. Як правильно виявити потребу та зібрати потрібну інформацію, щоб розроблений тренінг був ефективним. Як оцінити ефективність тренінгу

Все, що я написала вище, тепер не просто знаю, я – ВМІЮ. ВМІЮ – ключове слово для мене. Завдяки Оксані Грабар, яка розробила програму таким чином, що цей тренінг є універсальним для тренерів будь-якого рівня – новачки отримають усе з азів, майстри зможуть поповнити свій багаж якимись новими інструментами та «фішками».

Окремим абзацом про тренера. Тренерів-професіоналів багато. Тренерів-харизматів, які успішно прикривають прогалини у професіоналізмі своїм шармом та енергетикою – теж не мало.

Але харизматичних професіоналів, які дають не лише знання та навички, а й частину себе, своєї душі та серця – таких тренерів одиниці. Ці тренери знайшли своє справжнє призначення і зрозуміли секрет майстра: що більше віддаєш – то більше отримуєш.

Оксана Грабар – один із таких тренерів.

Дякую – цього слова мало. Дякуємо за тренінг, який робить нас професіоналами. Дякуємо за віддану нам частину душі, яка завжди буде для нас, учасників школи цінним орієнтиром на шляху тренера.

Наталія Обловата, HR менеджер Exist.ua

otziv7Я натрапила на Школу Оксани Грабар ще 2 роки тому. Довго зважувалася на цей крок, але отримавши хороші рекомендації, як про саму програму, так і про тренера, визначилася остаточно. У мене з’явилася мрія, яку тільки в кінці минулого року поставила собі за ціль - «Стати бізнес-тренером у 2016». Ціль досягнуто! Дякуючи, в першу чергу, професіоналізму та позитиву тренера Оксани Грабар. Вона зуміла передати за такий короткий термін всі необхідні знання та уміння, які потрібні тренеру для його діяльності. Всі ми щось знали, щось уміли,бачили. Вона ж з легкістю та майстерністю все це об’єднала у хороший та міцний фундамент, який так необхідний для старту професійному тренеру.

Окрім цього, атмосфера у якій ми «прожили» 5 днів, була неймовірна. За цей короткий час я найшла друзів та колег, познайомилася з чудовими людьми, які дарували свою позитивну енергію та ділилися своїм досвідом. Велика дяка Всім учасникам Зимової Школи та тренеру Оксані Грабар. Успіхів Вам у всіх починаннях! Реалізації всіх задумів та мрій.

Для всіх хто стоїть на роздоріжжі вибору різноманітних шкіл та хоче стати тренером, рекомендую Школу Оксани Грабар. Це те, що вам потрібне, так як реалізація ваших очікувань відбудеться саме тут. Успішний результат - це те, що всі ми бажаємо та до чого прагнемо, тому вперед, до нових звершень.

Лариса Васюта, начальник відділу по роботі та управлінню персоналом

ПрАТ «ВФК»

otziv6Думаю про бізнес школу Оксани Грабар

І хочеться говорити мені віршем.

Добавила вона в життя яскраві барви,

З ними в океан життя пірнем.

І попливем вільно і спокійно,

Насолоджуючись усім, що навкруги.

Несем знання, так це безцінно,

Чекають на нас нові береги.

Безмежну вдячність тепер ми відчуваєм,

Оксана здійснила певний перелом.

Ми вірим, бачимо і знаєм -

Її внесок поведе до нових перемог!

Віталій Жигура, бізнес-тренер компанії "Козуб Продукт"

Страница 1 из 8