Наставничество и коучинг для «АЕС Украина» от Оксаны Грабар О компании — Trainings For Business  Наставничество и коучинг для «АЕС Украина» от Оксаны Грабар О компании — Trainings For Business
(044) 592 07 53
(066) 519 04 15
(097) 861 79 29
Наставничество и коучинг для «АЕС Украина» от Оксаны Грабар

Наставничество и коучинг для «АЕС Украина» от Оксаны Грабар

t4b orisontal WEBУбедившись в высокой результативности от сотрудничества, компания «АЕС Украина» доверила тренинговому провайдеру «Training For Business» в лице Оксаны Грабар такую важную и ответственную тему обучения персонала как «Наставничество и коучинг».

Из корпоративной газеты «АЕС Украина»:
«Роль безпосереднього керівника у розвитку своїх підлеглих важко переоцінити. Саме керівник сприяє, підтримує та допомагає співробітнику «взяти правильний курс» на розвиток а також коригує та направляє працівника підчас цього, інколи і досить нелегкого, шляху.


Щоб надати керівникам можливість освоїти нові інструменти наставництва, коучінгу та зворотнього зв’язку, в компаніях «АЕС Рівнеобленерго» та «АЕС Київобленерго» було організовано тренінг «Наставництво та коучинг». Цей захід для обох компаній проводила відомий бізнес-тренер Оксана Грабар, яка вже не вперше співпрацює з АЕС Україна.
Протягом тренінгу учасники отримали відповіді на велику кількість запитань, що стосуються розвитку персоналу та інструменти, які можна використовувати в роботі. Проте, ще більше питань виникне при використанні отриманих знань на практиці. Для того щоб учасники могли обговорити свої питання та поділитись набутим досвідом, через місяць буде організовано після-тренінгову зустріч з бізнес-тренером».

Компания «Training For Business» выражает благодарность «АЕС Украина» за оказанное доверие и возможность реализовывать такие интересные проекты. Уверены в плодотворном продолжении нашего сотрудничества.

Ваш результат – наша репутация на рынке!