Тренинг для тренеров «AES Україна» от Оксаны Грабар О компании — Trainings For Business  Тренинг для тренеров «AES Україна» от Оксаны Грабар О компании — Trainings For Business
(044) 592 07 53
(066) 519 04 15
(097) 861 79 29
Тренинг для тренеров «AES Україна» от Оксаны Грабар

Тренинг для тренеров «AES Україна» от Оксаны Грабар

AES GrabarЭтой осенью, по доброй традиции, параллельно со Школой Тренеров Оксаны Грабар в открытом формате состоялся и корпоративный проект по обучению тренеров. На этот раз программа прошла в компании «AES Україна».

Из корпоративной газеты «AES Україна»:
«Найбільше досягнення від тренінгу – це коли працівники, які пройшли навчання, діляться новими здобутими знаннями з колегами, поширюють передовий досвід та найкращі практики. А для того, щоб вони робили це цікаво, ефективно і з максимальною користю їм потрібно набувати навичок тренерства.


Саме з цією метою минулого тижня було організовано триденний тренінг для працівників, які належать до групи внутрішніх тренерів компанії. Навчання проводила кваліфікований тренер та фахівець своєї справи Оксана Грабар. Це вже не перший проект, який наша компанія реалізовує разом з Оксаною і ми завжди отримуємо позитивні відгуки про навчання, що вона проводить.
Протягом цих трьох днів наші внутрішні тренери мали змогу познайомитись з різними стилями проведення семінарів та тренінгів, дізнатися про різні методики та отримати інструменти щодо проведення якісного навчання».


Оксана Грабар, автор и ведущая Школы Тренеров:
Я благодарю за доверие, оказанное мне компанией AES Україна, в обучении внутренних тренеров. В процессе тренинга прослеживалась позитивная динамика изменений каждого участника. Поэтому уже сейчас могу говорить об успешной реализации проекта и достижении поставленных целей. Совсем скоро можно будет судить и о результатах обучения: каждый участник составил план развития на ближайшее время и получил посттренинговое задание. Результаты мы увидим на закрепляющей мастерской, где расставим все точки над «і» и составим дальнейший план действий».