Тренинги для руководителей: бизнес-тренинги по менеджменту в Киеве — Trainings For Business  Тренинги для руководителей: бизнес-тренинги по менеджменту в Киеве — Trainings For Business
 
office@tfbiz.com.ua
Тренинг руководителя Менеджмент та лідерство

Менеджмент та лідерство

У сучасних умовах постійних змін і кризових ситуацій рівень професіоналізму менеджменту організації є ключовою конкурентною перевагою на ринку.

Наші тренінги для керівників дозволяють розвинути і посилити навички вже досвідчених управлінців, а також навчити і «забезпечити інструментарієм» керівників-початківців.

Сучасному керівнику, щоб бути успішним, необхідно збалансовано поєднувати у собі:

  • навички менеджера, що дозволяє побудувати систему управління від встановлення мети до оцінки досягнутих результатів;
  • якості лідера, що допомагає керівнику залучити співробітників до процесу досягнення мети, повести за собою з найменшими витратами до найбільших результатів.
  • інструменти коуча та наставника, застосування яких дає можливість керівнику максимально розкривати потенціал підлеглих, розвивати та навчати їх, тим самим отримуючи мотивованих та професійних співробітників, що позитивно позначається на іміджі та результатах організації.

Саме тому наші тренінги для керівників зосереджені довкола цих ключових аспектів управління.

! На сайті ключові елементи тренінгів для керівників.
Детальний опис кожної програми Ви можете уточнити у клієнтів-менеджерів компанії.

Тренінги для керівників:

Тренінги для керівників спрямовані на навчання та розвиток управлінців різних рівнів, як за ієрархією, так і за рівнем досвіду, знань та навичок. Усі тренінги для керівників адаптуються під специфіку бізнесу організації-замовника, корпоративну культуру, стиль управління та завдання організації навчання керівників. Тренінги для керівників проводять лише тренери та консультанти, які мають безпосередній управлінський досвід усередині організацій чи є власниками бізнесів.