Стресс-менеджмент на производстве Про компанію — Trainings For Business  Стресс-менеджмент на производстве Про компанію — Trainings For Business
(066) 519 04 15
(097) 861 79 29

Стресс-менеджмент на производстве

stress1Компания «Trainings For Business» реализовала серию тренингов для инструкторов по обучению. Заказчиком выступила немецкая организация «Sumitomo Electric BordNetze Ukraine»  – мировой производитель кабельно-проводниковой продукции для концерна «Volkswagen».

Как известно, представители профессий, в функции которых входит постоянное общение с людьми, наиболее подвержены стрессу, и часто испытывают «синдром эмоционального выгорания». Используя методики профилактики стрессовых ситуаций и выбирая оптимальные стратегии стресс-менеджмента, сотрудники могут значительно снизить уровень стресса в своей повседневной деятельности и повысить мотивацию на выполнение рабочих задач.

Более 60 инструкторов Sumitomo Electric BordNetze Ukraine теперь понимают важность поддержания ресурсного состояния и владеют приёмами управления стрессом. В тренинге участники смогли детально разобраться с тем, что же включает в себя понятие «стресс», к каким последствиям приводит бездумное реагирование на происходящие события, как восстанавливать энергию для безболезненной адаптации  к стрессовым ситуациям и какие стратегии и способы оптимальны для выхода из них.

Из отзывов участников:
«Тренінг корисний на 100%, все було конструктивно. Буду використовувати «ефект паузи» під час стресової ситуації. Зрозуміла, як важливо не відкладати вирішення справи, що мене стосується, і на які я можу вплинути, відкладаючи в «довгий ящик». Корисно було дізнатись, як виходити зі стресових ситуацій на роботі і в житті. Все було дуже цікаво, хотілося б частіше відвідувати такі тренінги».
Марія,
інструктор
 
 
«Мені дуже сподобався тренінг, він допоможе мені у відношеннях з підлеглими. Корисні способи зняття стресу. Пам’ятатиму про вибір: чи потрібно мені вмішуватись в ситуацію, чи ні. Впевнений, тепер буду спокійніше та більш чітко висловлювати вимоги та вказівки. Робота тренера за 10-бальною шкалою – 10. Видно високий професіоналізм та мету своєї роботи».
Тарас,
інструктор
 
 
«Тренінг дуже сподобався, багато корисної та важливої інформації. Зрозумів, як виходити з непередбачуваних ситуацій, як себе контролювати в критичних ситуаціях, перед тим, як щось сказати чи зробити, добре обдумати. Зменшу кількість конфліктів між працівниками, і передам отриманий досвід. Тренер дуже цікаво, з прикладами, доніс тему тренінгу».
Дмитро,
старший конторський службовець
 
 
«Надзвичайно цікавий тренінг і дуже корисний для роботи та життя. Важливі методи допомоги в стресовій ситуації, стратегії врегулювання. Буду використовувати «паузу» в стресовій ситуації і шукати рішення, а не концентрувати увагу на проблемі. Чудовий досвідчений тренер провів тренінг доступно і цікаво».
Наталія,
інструктор