Управляючи результатом. Усе, що треба знати про переговори — статьи Trainings For Business  Управляючи результатом. Усе, що треба знати про переговори — статьи Trainings For Business
(044) 592 07 53
(066) 519 04 15
(097) 861 79 29
Управляючи результатом. Усе, що треба знати про переговори

Управляючи результатом. Усе, що треба знати про переговори

2015 09 09Саме під такою назвою в журналі "Довідник кадровика" вийшла цікава та корисна стаття від успішних бізнес-тренерів Оксани Грабар та Тетяни Наумович. Об'єднавши свій практичний досвід участі в переговорах та ведення тренінгів, тренери нашої компанії поділилися прикладними підходами та інструментами ефективних переговорів. 

Як підготуватися до переговорів? Які інструменти використовувати? Які тактики застосовувати? Що потрібно знати, аби успішно проводити переговори? Як знаходити виходи з будь-яких пасток? Що робити, якщо переговори зайшли у безвихідь? Є багато різних тактик і стратегій, інструментів і навичок. У цій статті ми пропонуємо розглянути оптимальну, на нашу думку, тактику та сім "золотих" правил успішних переговорів, які допоможуть вам ефективно й вигідно провести переговори, вийти з будь-якого глухого кута, уникнути пасток і маніпуляцій.

Ознайомитися з статтею ви можете в журналі «Довідник кадровика» № 7 — 2015

 

 

 

 

 

 

Еще статьи...